• In English
 • Віктор Ляшко: Польща — надійний союзник та партнер української медичної галузі
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 23 травня 2022 року о 20:36

  Польща — надійний союзник та партнер української медичної галузі. Про це повідомив Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко під час зустрічі з Міністром охорони здоров’я Польщі Адамом Недзельським на 75-й сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я.

  Як зазначив Міністр, завдяки підтримці міжнародних партнерів українська сфера охорони здоров'я працює злагоджено та забезпечена необхідними ліками та медичним обладнанням.

  «Ми надзвичайно вдячні польському Уряду за допомогу, яку отримуємо від наших партнерів. Система охорони здоров’я Польщі, як і всі інші системи, однією із перших підставила дружнє плече Україні й допомогла своєчасно відреагувати на повномасштабне вторгнення рф в Україну», — сказав під час спілкування з польським колегою Віктор Ляшко.

  Також під час зустрічі міністри обговорили відновлення медичної інфраструктури, яку зруйнували російські війська.

  «Нова мережа закладів охорони здоров'я формуватиметься з урахуванням кращих світових практик відповідно до принципу госпітальних округів», — наголосив Міністр.

  Крім того, сторони діалогу приділили увагу подальшій співпраці у напрямку медичної освіти та набуття Україною членства в ЄС. За підсумками зустрічі вирішено провести двосторонній форум для фіналізації досягнутих домовленостей.