• In English
 • Віктор Ляшко: На сьогодні штаму «Омікрон» в Україні не виявлено
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 06 грудня 2021 року о 13:56

  На сьогодні штаму «Омікрон» в Україні не виявлено, - повідомив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на селекторній нараді щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби на території України під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

  Також на селекторній нараді йшлося про посилення з 6 грудня карантинних обмежень в «жовтому» рівні епідемічної небезпеки. Так, відвідування масових заходів, робота кінотеатрів, театрів, закладів громадського харчування та спортзалів буде дозволена лише за наявності в 100% колективів та відвідувачів принаймні однієї дози щеплення.

  За інформацією Віктор Ляшка за минулий тиждень кількість виявлених випадків COVID-19 зменшилася на 15%, кількість госпіталізацій — на 13%.

  «Навантаження на систему охорони здоров’я також поступово знижується. Реанімаційні ліжка зараз зайняті на 55%, завантаженість ліжок із киснем за тиждень зменшилася з 48% до 40%. При цьому пацієнти, яким призначена киснева терапія, займають 33% всіх ковідних ліжок», — зазначив Міністр.

  Також обговорили поточну ситуацію щодо перебігу вакцинальної кампанії проти COVID-19 в Україні. Зокрема, у 16 регіонах країни 40% дорослого населення має принаймні одне щеплення проти COVID-19. У 6 регіонах 40% населення вже завершило повний курс щеплення.

  Крім того, найближчим часом Державна комісія ТЕБ і НС розгляне питання щодо виведення 9 регіонів із «червоної» в «жовту» зону епідемічної небезпеки.