• In English
 • Виконавчим директором Українського культурного фонду обрано Юлію Федів
  Міністерство культури України, опубліковано 07 лютого 2018 року о 14:09

  Сьогодні, 7 лютого за результатами відкритого засідання наглядової ради Українського культурного фонду з конкурсного відбору на посаду виконавчого директора фонду більшістю голосів членів наглядової ради було обрано кандидатуру Юлії Федів.

  «Створення Українського культурного фонду є важливою подією для української культурної спільноти. Згідно із законом, на нього буде покладено важливі функції підтримки якісних українських культурних проектів, промоція українського культурного продукту в Україні та за її межами, тому вважаю важливим розробку якісної стратегії діяльності фонду на перший та майбутні роки його діяльності», - розповіла кандидат Юлія Федів.

  За її словами,  першочергово необхідно визначити структуру фонду, сформувати високопрофесійну команду, розробивши прозорі та конкурентоздатні критерії оцінювання проектних заявок, налагодити постійно діючий якісний канал комунікації з основними стейкхолдерами культурної сфери України.

  Серед основних цілей -  сприяння розвитку  та модернізації сектору культури,  підтримка культурного потенціалу країни та розвиток культурного креативного простору, створення грантових програм, залучення досвіду кращих європейських практик та створення фахових експертних рад.