• In English
 • Відзначення за результатами проходження аудиту Міжнародної морської організації

  З нагоди успішного проходження Україною аудиту Міжнародної морської організації (ІМО), предметом якого було перевірка виконання Україною як державою порту, державою прапора та прибережною державою, її міжнародних зобов’язань у сфері морської безпеки, у Міністерстві інфраструктури України відбулося відзначення всіх, хто своєю сумлінною працею зробив вагомий особистий внесок у розвиток морської галузі.

  Адже проходження аудиту ІМО сприятиме зміцненню авторитету України як морської держави. Так прокоментував Голова Державної служби морського та річкового транспорту України Дмитро Петренко результати аудиту Міжнародної морської організації (ІМО).

  «Це висока відповідальність, адже мова йде про підтвердження Україною статусу морської держави, забезпечення безпеки мореплавства в акваторіях нашої держави і дотримання високих світових стандартів», - наголосив Дмитро Петренко.

  «Висловлюю слова вдячності Уряду за підтримку реформи морської галузі. Це однозначно успіх не тільки морської галузі, а й України загалом», - підкреслив він.

  З нагоди Міжнародного дня моряка Дмитро Петренко привітав присутніх зі святом та побажав міцного здоров’я. Нехай любов до своєї роботи, чесність та енергія супроводжуватимуть всіх на життєвому шляху.