• In English
 • Відшкодування втрат на суму 11,3 млн грн забезпечили державні аудитори Луганщини протягом дев’яти місяців 2019 року
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 21 жовтня 2019 року о 09:47

  Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області впродовж січня - вересня 2019 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 11,3 млн грн.

  За вчинені фінансові порушення 34 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності та 1 – до матеріальної.

  До установ та організацій, у яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 4 фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій з бюджетними коштами. Об’єктами контролю повернуто використану не за цільовим призначенням субвенцію на суму 260,99 тис. грн.

  За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади й місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли 9 управлінських рішень.

  Матеріали 9 заходів державного фінансового контролю передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 23 досудові розслідування та 23 посадовим особам вручено письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  З початку року завершено 1 державний фінансовий аудит виконання місцевих бюджетів, 1 – регіональної цільової програми та 4 аудити діяльності. Під час їх проведення виявлено неефективні управлінські дії і ризикові операції, що призвели до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму 160,5 млн грн. За результатами державних фінансових аудитів надано 32 пропозиції, які прийняті до виконання.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 4,8 млн грн.