• In English
 • Відновлення інфраструктури Донбасу триває, – Владислав Криклій на Дванадцятому засіданні Ради Президентів України та Литовської Республіки
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 27 листопада 2019 року о 13:08

  27 листопада 2019 року Міністр інфраструктури Владислав Криклій у складі офіційної делегації Президента України Володимира Зеленського перебуває із візитом у Литовській Республіці.

  В рамках візиту Міністр інфраструктури України виступив на Дванадцятому засіданні Ради Президентів України та Литовської Республіки. Основною темою заходу було відновлення інфраструктури Донбасу.

  Під час свого виступу Владислав Криклій наголосив, що Президентом України Володимиром Зеленським поставлене чітке завдання – забезпечити відновлення інфраструктури Донбасу.

  «Ми хочемо показати, що якість життя на підконтрольній території України – краща. У 2020 році Уряд збільшить фінансування відновлення місцевих доріг Донеччини та Луганщини на 50%. Ми також залучаємо кошти ЄБРР та інших міжнародних інституцій для відновлення місцевих доріг. Донецька та Луганська області також братимуть участь у цьому проекті»,  – зазначив Владислав Криклій.

  Міністр інфраструктури подякував Литовській Республіці за послідовну підтримку України: «Я хочу подякувати Вам, пане Президенте, за увагу до дітей Донбасу. Литовська Республіка виділяє 1 млн євро на відновлення школи в Авдіївці, і завданням Мінінфраструктури буде зробити дорогу до тієї школи, а згодом і до всіх шкіл, лікарень та інших соціальних об’єктів на Донбасі. Нещодавно понад 700 учасників Інвестиційного форуму в Маріуполі побачили, що ми не обіцяємо, а робимо. Свідченням того є дорога життя Маріуполь – Запоріжжя, 134 км якої ми збудували за 68 днів. Окрім відбудови доріг, ми також приділяємо велику увагу розвитку залізничного сполучення із Маріуполем та портів Азовського регіону. Єдність починається зі шляху одне до одного. Ми боротимемось за кожного українця, і я дякую, що ви з нами у цій боротьбі»,  – наголосив Владислав Криклій.