• In English
 • Відеороз'яснення вступної кампанії 2021: Про кількість заяв на бюджет і контракт
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 17 червня 2021 року о 14:12

  МОН продовжує публікувати серію відеороз’яснень з найбільш поширених питань, які турбують майбутніх студентів та їхніх батьків.

  Ролики доступні на сайті МОН у розділі «Вступна кампанія 2021» та на офіційному YouTube-каналі Міністерства.

  Наступна серія – про кількість заяв на бюджет і контракт. У 2021 році вступники зможуть подати максимум 5 заяв на бюджет, як і минулого року. А от вступників на контракт очікує новація щодо обмеження кількості поданих заяв для вступу на контракт – до 30 заяв включно.

  Також ще однією новацією цьогорічної вступної кампанії буде те, що вступники, які отримають бюджетні місця за результатами конкурсу, але захочуть, щоб інші їхні заяви брали участь у конкурсі на контракт, мають обов’язково повідомити про це приймальну комісію під час виконання вимог до зарахування (подання оригіналів документів).

  Для цього необхідно буде написати відповідну заяву. У іншому випадку ці заяви автоматично будуть виключені з конкурсу на контракт.

  Відеороз’яснення також супроводжуються відповідними інфографіками, які відображають основні етапи вступної кампанії. Вони розміщені в розділі «Вступна кампанія 2021» на офіційному сайті МОН та поширюються в соцмережах і засобах масової інформації.

  Нагадаємо, перша серія відеороз’яснень – про подання заяв через електронну систему, друга – про безпосередній вибір майбутньої спеціальності через електронні сервіси. Третя та четверта серії – про конкурсну пропозицію та конкурсний бал.

  У п’ятій серії йдеться про пріоритетність подання заяв та про алгоритм розподілу бюджетних місць – у шостій.

  Наступна серія – про спеціальні умови вступу. Восьма серія – про вступні іспити та творчі конкурси під час вступної кампанії.