• In English
 • Відбувся візит до України делегації ЗС Литовської Республіки
  Міністерство оборони України, опубліковано 08 грудня 2017 року о 16:12

  Протягом поточного тижня тривав візит до України делегації ЗС Литовської Республіки на чолі з Головнокомандувачем Збройних сил Литовської Республіки генерал-лейтенантом Йонасом Жукасом.

  Сьогодні, 8 грудня, в Києві відбулася протокольна зустріч Головнокомандувача Збройних сил Литовської Республіки генерал-лейтенанта Йонаса Жукаса з начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем ЗС України генералом армії України Віктором Муженко.

  Генерал армії України Віктор Муженко висловив щиру вдячність литовському народу та Збройним силам Литви за всебічну підтримку та допомогу.

  «Ми робимо одну спільну справу і Литва та Збройні сили Литви цілком нас підтримують. Литовські військовослужбовці тренувальної місії з почуттям великої відповідальності ставляться до своєї роботи. Своєю чергою ми з щиро ділимось власним бойовим досвідом й готові до подальшої співпраці», - зазначив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗС України.

  Під час протокольної зустрічі литовську делегацію ознайомили з поточною обстановкою в районі проведення антитерористичної операції на Донбасі, сторони обговорили безпекову ситуацією навколо України та шляхи подальшого співробітництва Збройних сил обох держав.

  Напередодні делегація ЗС Литви відвідала Міжнародний центр миротворчості та безпеки, що на Львівщині та ознайомилася із особливостями підготовки українських військовослужбовців в 142-му навчальному центрі Сил спеціальних операцій.