• In English
 • Відбувся конкурс на визначення директора НАБУ
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 04 березня 2023 року о 13:52

  4 березня 2023 р. на засіданні Конкурсною комісією з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Національного антикорупційного бюро відібрано трьох кандидатів на посаду Директора Національного антикорупційного бюро, а саме Гупяка Сергія Леонідовича, Кривоноса Семена Юрійовича, Осипчука Романа Сергійовича та згідно вимог статті 7 Закону України “Про національне антикорупційне бюро України” Комісією внесено відповідне подання Прем’єр-міністру України.

  За цих кандидатів проголосували 4 з 6 членів Конкурсної комісії. Двоє з них – представники міжнародних організацій, як передбачено процедурою конкурсу. Відбір кандидатів проходив в онлайн режимі і всі охочі могли спостерігати за прозорістю процедури відбору.

  Раніше усі кандидати проходили тестування на знання законодавства та на загальні здібності, мали співбесіди щодо доброчесності та компетентності. Окрім цього, професійні психологи складали портрети на учасників конкурсу.

  Голова Комісії Микола Кучерявенко оголошуючи результати засідання зазначив, що остаточного переможця, який обійме посаду Директора, має обрати Кабінет Міністрів України.