• In English
 • Відбулося засідання робочої групи з підготовки проекту нової Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні
  опубліковано 15 грудня 2020 року о 14:42

  14 грудня 2020 р. в режимі онлайн відбулося четверте засідання робочої групи з підготовки проекту нової Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні. До участі у засіданні долучилися також представники заінтересованих органів виконавчої влади та низки міжнародних організацій.

  Під час засідання було розглянуто проект Стратегії, доопрацьований за результатами регіональних обговорень та узгоджувальних зустрічей, проведених протягом жовтня – грудня 2020 року.

  Учасники обговорили формулювання окремих положень проекту Стратегії, редакція яких потребувала уточнення, та з урахуванням висловлених пропозицій узгодили оновлену редакцію проекту документа.

  Голова робочої групи, Державний секретар Кабінету Міністрів Олександр Ярема, відзначив, що від початку розроблення проекту Стратегії Урядом забезпечується максимальна відкритість цього процесу: на кожному етапі розроблення всі заінтересовані представники громадськості мали можливість долучитися до роботи. Про це, зокрема, свідчить кількість проведених протягом липня – грудня цього року узгоджувальних та тематичних зустрічей, нарад, обговорень, засідань робочої групи та її підгруп, участь у яких взяли понад 300 представників інститутів громадянського суспільства, органів виконавчої влади, міжнародних організацій, науковців, експертів (проведено понад 35 заходів).

  17 грудня цього року усі охочі також зможуть взяти участь у презентації та обговоренні проекту Стратегії у рамках ІХ Форуму розвитку громадянського суспільства «Імунітет до ілюзій» (подробиці щодо участі – https://bit.ly/34cUT7B).

  Секретаріат Кабінету Міністрів вдячний усім, хто долучився до роботи робочої групи та її тематичних підгруп, громадсько-урядової платформи, регіональних обговорень проекту Стратегії та узгоджувальних зустрічей і нарад.