• In English
 • Відбулося засідання міжвідомчої робочої групи щодо проведення конкурсу з формування первинного складу Ради громадського контролю при Бюро економічної безпеки
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 09 вересня 2021 року о 09:00


  8 вересня 2021 р. відбулося засідання міжвідомчої робочої групи щодо проведення конкурсу з формування первинного складу Ради громадського контролю при Бюро економічної безпеки, утвореної відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2021 р. № 872 “Питання Ради громадського контролю при Бюро економічної безпеки”, під головуванням Міністра Кабінету Міністрів Немчінова О. М., до складу якої увійшли представники Секретаріату Кабінету Міністрів, Мінфіну, Мінекономіки, Мін’юсту, НАДС.

  Міжвідомчою робочою групою проведено аналіз документів та відомостей, поданих для участі у конкурсі 51 громадським об’єднанням, щодо 97 кандидатур.

  За результатами розгляду поданих документів міжвідомча робота група погодила звіт, який містить список кандидатів до первинного складу Ради громадського контролю при Бюро економічної безпеки, які допускаються до участі в рейтинговому інтернет-голосуванні (87 осіб від 46 громадських об’єднань) та список кандидатів, які не допускаються до участі в рейтинговому інтернет-голосуванні з обґрунтуванням причин недопущення (10 осіб від 5 громадських об’єднань).

  Нагадуємо, що рейтингове інтернет-голосування проводитиметься на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів з 09:00 9 вересня до 09:00 12 вересня 2021 р. без перерви шляхом поставлення відмітки в графі “за” навпроти прізвища кандидата.

  Посилання на сторінку для голосування https://vote.kmu.gov.ua/