• In English
 • Відбулося засідання Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 22 травня 2019 року о 15:51

  21 травня, під головуванням заступника Міністра молоді та спорту Олександра Яреми, в Мінмолодьспорту відбулося засідання Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

  На засіданні підбито підсумки діяльності робочої групи з регламентації регіональних/місцевих рад з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ.

  Також розглянуто проект Порядку залучення до роботи регіональних/місцевих рад з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ представників неурядових організацій, ключових груп і спільнот людей, які живуть із ключовими інфекціями, стан включення представників релігійних організацій та ключових груп до регіональних рад з координації дій на поширення туберкульозу та ВІЛ.

  Було презентовано основні висновки, досягнення та рекомендації за результатами реалізації Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки.

  Розглянуто питання утворення робочої групи при Комітеті із забезпечення координації виконання плану діяльності у 2019 році із впровадження в Україні АКСМ-стратегії з протидії туберкульозу.

  Серед питань, які будуть доопрацьовуватися Комітетом, - врегулювання засад здійснення моніторингових візитів Національної ради: розробка Положення-інструкції (frameworks) про порядок організації моніторингових візитів Національної ради на місця.