• In English
 • Відбулося перше засідання колегії Мінагрополітики

  Сьогодні, 12 жовтня, під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка відбулося перше засідання колегії Міністерства.

  «Символічно, що перше засідання колегії відбулося на 100-й день ринку землі, в день проведення саміту «Україна – ЄС», – зазначив під час відкриття колегії Роман Лещенко.

  У ході засідання учасники обговорили низку важливих галузевих питань.

  Зокрема, в.о. Голови Держгеокадастру Сергій Завадський прозвітував про хід реалізації Дорожньої карти земельної реформи, зазначивши, що для забезпечення її ефективності ДГК вже розроблено 35 нормативно-правових актів та 15 внутрішніх наказів.

  Члени колегії заслухали детальну інформацію про відновлення та модернізацію зрошувальних систем на півдні України, а також про формування та реалізацію державної політики в сфері охорони прав на сорти рослин, що була презентована очільниками відповідних відомств.

  Крім того, розглянули інформацію щодо урядових нагород та відзнак з нагоди Дня працівників сільського господарства, який Україна цього року відзначатиме 21 листопада.

  Довідково

  Колегія при Мінагрополітики є консультативно-дорадчим органом і утворена для підготовки рекомендацій щодо виконання Міністерством своїх завдань, погодженого вирішення питань, що належать до його компетенції, та для колективного і вільного обговорення найважливіших напрямів його діяльності.

  До її складу ввійшли Міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко та його заступники, керівники структурних підрозділів Міністерства та представники провідних аграрних асоціацій.