• In English
 • Відбулося друге засідання робочої групи з підготовки проекту нової Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні
  опубліковано 27 липня 2020 року о 10:18

  27 липня в режимі онлайн відбулося друге відкрите засідання робочої групи з підготовки проекту нової Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.

  До участі у засіданні мали можливість приєднатися представники інститутів громадянського суспільства, міжнародних організацій, науковці, експерти, які висловили бажання спільно працювати над розробкою зазначеного документу, у тому числі ті, хто заповнив відповідну форму .

  Під час засідання було розглянуто низку концептуальних питань, важливих для підготовки тексту документа. Учасники, як члени робочої групи, так і заінтересовані представники інститутів громадянського суспільства, розглянули проект структури Стратегії, доопрацьований за результатами першого засідання. Також увагу було приділено необхідності концептуального визначення громадянського суспільства у загальній частині Стратегії, необхідності узгодження Стратегії з іншими стратегічними і програмними урядовими документами із суміжних сфер.

  Крім того, у рамках засідання обговорено організаційні питання, зокрема, надання всім учасникам за допомогою Інтернет-технологій персонального доступу до інформації щодо складу підгруп робочої групи; напрацювань наукових, громадських, експертних організацій, міжнародних документів з питань сприяння розвитку громадянського суспільства; плану дій щодо підготовки проекту Стратегії; інших матеріалів, створених в рамках підготовки проекту Стратегії.

  Також визначено завдання співкоординаторам п’яти підгруп робочої групи організувати роботу відповідних підгруп.

  Урядом забезпечується максимально відкритий процес розроблення Стратегії – всі заінтересовані представники громадськості можуть долучитися до цієї роботи.