• In English
 • Відбулося друге онлайн засідання Підгрупи з питань механізмів реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства, моніторингу та оцінки її реалізації
  опубліковано 03 вересня 2020 року о 16:27

  3 вересня 2020 р. відбулося друге онлайн-засідання Підгрупи з питань механізмів реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства, моніторингу та оцінки її реалізації.

  Зокрема, учасниками обговорили узагальнені напрацювання Підгрупи до відповідного розділу проекту Стратегії, насамперед, можливі підходи до планування заходів на виконання Стратегії, проведення моніторингу та звітування, обговорення та врахування результатів моніторингу та ін. Також зупинили увагу на питанні створення координаційних органів за участю представників інститутів громадянського суспільства на національному та регіональному рівнях.

  Модератором обговорення виступив співкоординатор зазначеної робочої Підгрупи – директор громадської організації «Одеський інститут соціальних технологій» Андрій Крупник.

  Участь у заході взяли представники інститутів громадянського суспільства Вікторія Годік (директор з розвитку громадської організації «Енергійна Країна»), Ксенія Семьоркіна (експертка Української Гельсінської спілки з прав людини), Тетяна Потопальська (спеціаліст з оподаткування громадської організації «Палата податкових консультантів»), Алла Орлова (представник Одеського інституту соціальних технологій), Надія Пеліванова (головний консультант відділу гуманітарної політики та розвитку громадянського суспільства центру суспільних досліджень НІСД), Наталія Отенко (соціолог Інституту соціології НАНУ), Максим Лациба (керівник програми розвитку громадянського суспільства громадської організації «Український незалежний центр політичних досліджень»), Оксана Мізік (експертка Українського незалежного центру політичних досліджень), Валерій Панько (президент Фонду «Творча Ініціатива»), юрист Олена Орач та ін.

  Також до участі у заході долучилися представники Департаменту інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів, який на виконання відповідного доручення Прем’єр-міністра України організовує процес підготовки нової Стратегії.


  Процес розроблення зазначеного документа максимально відкритий для заінтересованих представників інститутів громадянського суспільства, науковців, експертів, які можуть долучитися до відповідної громадсько-урядової платформи, заповнивши анкету за посиланням – https://bit.ly/3eXDzWC.

  У рамках платформи учасники зможуть не лише адресно отримувати інформацію про процес підготовки проекту Стратегії робочою групою, яку очолює Державний секретар Кабінету Міністрів Олександр Ярема, але й долучатися до роботи її підгруп, брати участь в обговоренні напрацьованих документів.