• In English
 • Відбулось перше засідання оновленого складу Ради голів громадських рад при органах виконавчої влади
  опубліковано 04 липня 2019 року о 17:33

  4 липня 2019 р. оновлений склад Ради голів громадських рад при органах виконавчої влади зібрався на своє перше засідання.

  Як підкреслив Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко, таким чином він, як голова Ради, виконав домовленість за результатами зустрічі з головами громадських рад та представниками органів виконавчої влади, що відбулась менш як місяць тому. 

  Володимир Бондаренко зазначив, що за цей час він звернувся до Прем’єр-міністра України та поінформував про низку проблемних питань, які були озвучені головами громадських рад на попередній зустрічі. За результатами керівникам органів виконавчої влади доручено забезпечити: належну організацію процесу утворення громадської ради; надання громадській раді проектів актів для обговорення; розгляд рішень та пропозицій громадської ради; створення матеріально-технічних умов для роботи ради; оприлюднення інформації про її діяльність.

  Під час першого засідання члени Ради розглянули та схвалили регламент роботи цього консультативно-дорадчого органу та план роботи на друге півріччя цього року. Крім того, було прийнято рішення про утворення робочої групи, яка узагальнить пропозиції щодо удосконалення законодавства з питань формування та діяльності громадських рад. Також розглянуто проблемні ситуації, які виникли у зв’язку з формуванням нового складу низки громадських рад.

  Нагадаємо, що оновлений склад Ради голів громадських рад при органах виконавчої влади був затверджений Кабінетом Міністрів у травні цього року. Відтепер Раду очолює Державний секретар Кабінету Міністрів України, а до її складу входять голови громадських рад при центральних і місцевих органах виконавчої влади, державні секретарі міністерств та представники НАДС і Держкомтелерадіо.