• In English
 • Відбулася зустріч Міністра юстиції з новопризначеною Головою офісу ООН Жінки в Україні
  Міністерство юстиції України, опубліковано 22 жовтня 2020 року о 17:57

  Відбулася протокольна зустріч Міністра юстиції України Дениса Малюськи з новопризначеною Головою офісу ООН Жінки в Україні Ерікою Квапіловою.

  На початку сторони відзначили результати спільної роботи у рамках проекту «Підвищення підзвітності щодо гендерної рівності та розширення можливостей жінок у сфері національних реформ, миру та безпеки», а також засідань тематичних груп за напрямами Національної стратегії у сфері прав людини. Важливим напрямом такої співпраці стало, зокрема, проведення гендерного функціонального аналізу інституційної структури, процедур управління персоналом Міністерства, існуючих можливостей персоналу щодо гендерної рівності, функцій та обов'язків, пов'язаних із впровадженням реформ, що, у свою чергу, виявило позитивні тенденції щодо впровадження гендерних підходів у діяльність Міністерства юстиції.

  У ході розмови Денис Малюська наголосив на важливості продовження спільної роботи у формі проведення професійних тренінгів із залучення до участі керівників по роботі з персоналом міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, а також організації тематичних семінарів для працівників Міністерства з вивчення кращих міжнародних практик стосовно гендерно-правової експертизи.

  Еріка Квапілова, зі свого боку, висловила думку про необхідність залучення представників Офісу ООН Жінки в Україні до процесу розробки нового Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2023 року.

  Голова Офісу ООН Жінки в Україні також наголосила на важливості приєднання України до Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (Стамбульської конвенції).

  Сторони обговорили можливість проведення спільних консультацій з питань запобігання та протидії домашньому насильству найближчим часом.