• In English
 • Відбулася робоча нарада щодо підготовки підприємств теплокомуненерго до опалювального сезону

  У Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури відбулась щотижнева робоча нарада щодо стану готовності підприємств теплопостачання та ходу відновлення підприємств, що постраждали внаслідок російської агресії.

  Станом на 1 серпня готовність підприємств теплокомуненерго за даними обласних адміністрацій складає понад 60%. Продовжуються планові роботи для підготовки мереж, котелень, генеруючого обладнання, а також індивідуальних теплових пунктів.

  «Системно готуємося до опалювального сезону 23/24. Одне з ключових питань – відновлення систем теплопостачання, які були пошкоджені через російські атаки. Можу сказати, що теплова частина в практично усіх ТЕЦ наразі відновлена. Також працюємо над забезпеченням резервними потужностями. Зокрема, на розгляд Уряду внесено питання виділення коштів з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії рф для фінансування необхідних заходів для відновлення та будівництва резервних потужностей.

  Також найближчим часом буде вирішено питання продовження ПСО та продовжуємо працювати з Міністерством фінансів щодо компенсації різниці в тарифах для підприємств ТКЕ», – прокоментував Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

  За результатами наради надані доручення щодо контролю за дотриманням графіків планових ремонтів.