• In English
 • Відбулася інформаційна зустріч “Національна стратегія сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні: де ми зараз і куди рухаємося далі”
  опубліковано 20 березня 2024 року о 12:06

  18 березня 2024 року Секретаріат Кабінету Міністрів спільно з партнерами організував проведення інформаційної зустрічі “Національна стратегія сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні: де ми зараз і куди рухаємося далі”.

  Мета зустрічі – поінформувати про реалізацію Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021–2026 роки, стан виконання першого плану заходів та підготовку проекту нового плану заходів на 2025–2026 роки, а також – можливості для участі громадськості у цьому процесі.

  Захід проводили у змішаному форматі – майданчиком для спілкування учасників став Дім громадянського суспільства ІСАР “Єднання”, також була можливість долучитися онлайн.

  Як підкреслив Державний секретар Кабінету Міністрів Олександр Ярема, свого часу підготовка Національної стратегії та першого плану заходів з її реалізації стала хорошим зразком співучасті представників Уряду та громадського сектору. Тому дуже важливо, щоб і подальше впровадження Стратегії було спільною справою – щоб і при плануванні нових заходів, і при їх реалізації передбачалося партнерство.

  Під час заходу заступниця директора Департаменту інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів, завідуюча відділом Наталія Окша поінформувала учасників про те, які результати з реалізації Національної стратегії ми вже маємо.

  Про перший крок з розроблення нового плану заходів – Майстерню майбутнього “Державна політика сприяння розвитку громадянського суспільства: плануємо разом нові кроки”, детальніше розповіли Тетяна Андрійчук, заступниця завідуючого відділом Департаменту інформації та взаємодії громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів, та Володимир Купрій, експерт із питань залучення громадськості Програми USAID DOBRE.

  Учасники також мали можливість ознайомитися з “дорожньою картою” розроблення нового плану заходів з реалізації Національної стратегії (на 2025–2026 роки) та можливостями долучення до процесу.

  Відеозапис трансляції інформаційної зустрічі.


  Довідково: інформаційна зустріч проводилася Секретаріатом Кабінету Міністрів України в межах проекту, що реалізується Секретаріатом спільно зі Спеціальним представником Головування  Координатором проектів ОБСЄ в Україні (Програма підтримки ОБСЄ для України), та за підтримки ІСАР Єднання у межах проекту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”.