• In English
 • Відбулась зустріч Державного секретаря Кабінету Міністрів України з головами громадських рад при органах виконавчої влади
  опубліковано 06 червня 2019 року о 14:15

  6 червня 2019 р. Департаментом інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів було організовано зустріч Державного секретаря Кабінету Міністрів України Володимира Бондаренка, державних секретарів міністерств з головами громадських рад при центральних і місцевих органах виконавчої влади.

  Важливим приводом для зустрічі стали нещодавні зміни у законодавстві: затвердження Урядом нової редакції Типового положення про громадські ради та оновлення складу Ради голів громадських рад при органах виконавчої влади – її відтепер очолює Державний секретар Кабінету Міністрів, а до складу залучені держсекретарі міністерств, які мають забезпечувати безперервність влади і втілення ініціатив громадянського суспільства крок за кроком. Саме за такого підходу, як зазначив Володимир Бондаренко, можна досягти конструктивного діалогу і безперервності у взаємодії громадянського суспільства та урядовців.

  Були обговорені ключові новації у процедурі формування та діяльності громадських рад, питання використання процедури електронного голосування під час формування громадської ради, створення веб-ресурсів для комунікації між громадськими радами. Важливою частиною зустрічі стало визначення та фіксування проблемних питань у діяльності громадських рад та пропозицій щодо їх вирішення (майбутні пріоритети роботи Ради голів громадських рад).

  Володимир Бондаренко закликав надавати пропозиції до подальшої роботи Ради голів громадських рад. «Давайте перегорнемо сторінку нарікань. У нас є шанс почати будувати новий рівень взаємодії, чути один одного та бути відповідальним один перед одним», – підкреслив він.