• In English
  • Від початку року на Херсонщині у власність учасникам АТО (ООС) надано 2 448 земельних ділянок сільськогосподарського призначення

    Станом на сьогодні у Херсонській області на підставі розроблених і погоджених проектів землеустрою у власність учасникам АТО (ООС) передано 2 448 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею майже 3,9 тис. гектара. Для ведення індивідуального садівництва військовослужбовцям надано 219 ділянок загальною площею 21,69 гектара. Веденням особистого селянського господарства учасники АТО (ООС) будуть займатися на 2 229 наділах загальною площею 3 873,78 гектара.

    З початку 2018 року до Головного управління Держгеокадастру в Херсонській області надійшли від учасників АТО (ООС) клопотання про отримання у власність 5 674 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. За результатами розгляду заяв військовослужбовцям надано дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність 4 430 земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та індивідуального садівництва загальною площею понад 6,7 тис. гектара.

    Довідково

    На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО (ООС) та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.