• In English
 • Від початку року херсонські фахівці опрацювали понад 2,5 тис. проектів землеустрою з інших областей

  Від початку нинішнього року на розгляд херсонських фахівців надійшло 2 553 проекти землеустрою, розроблених в інших областях. На сьогодні опрацьовано 2 490 проектів (97%). Позитивний висновок і погодження експертів отримали 1 622 документації (65%). Не отримали погодження 868 проектів землеустрою (35%). Ще 63 проекти перебувають на розгляді.

  Фахівці структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру в Херсонській області направили на погодження до інших областей 2 468 проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, в тому числі 2 185 проектів (88%) надійшло від землевпорядних організацій в онлайн-режимі через електронний портал e.land.gov.ua. На сьогодні опрацьовано 2 370 проектів (96%), ще 98 документацій залишаються на розгляді експертів з інших областей.

  У Херсонській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 15 осіб.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Держгеокадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Держгеокадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.