• In English
 • Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко зустрівся із членом та доповідачем Комітету ООН з ліквідації расової дискримінації Рітою Іцсак-Ндіаає
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 18 жовтня 2018 року о 14:13

  18 жовтня Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко провів зустріч із членом та доповідачем Комітету ООН з ліквідації расової дискримінації Рітою Іцсак-Ндіаає, на якій сторони обговорили питання розширення співпраці щодо інтеграції в українське суспільство ромської нацменшини.

  Павло Розенко зауважив, що Уряд приділяє значну увагу проблемам захисту прав національних меншин. Так, зокрема, у 2015 році під його головуванням поновила свою діяльність Міжвідомча робоча група з питань виконання плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року.

  «Також у вересні цього року Кабінетом Міністрів України затверджений Національний план дій з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок до восьмої періодичної доповіді України про виконання Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок на період до 2021 року», - нагадав Павло Розенко.

  Віце-прем’єр-міністр наголосив, що робота щодо протидії дискримінації та інтеграції, в тому числі, ромської національної меншини проводиться не лише на центральному рівні, а й на рівні місцевих громад. «Створені відповідні структури на рівні місцевих органів влади, і їм надані широкі повноваження», - зауважив він.

  «Ми робимо все для того, щоб національні меншини почували себе захищеними і користувалися усіма правами, які надає українська держава», - підкреслив Павло Розенко.