• In English
 • Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський здійснив робочу поїздку на Чернігівщину

  11 лютого Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський відвідав з робочою поїздкою Чернігівщину.
  У ході поїздки відбулася зустріч з головою Чернігівської обласної держадміністрації Анною Коваленко, під час якої сторони обговорили потенціал промислових підприємств регіону, намітили плани реалізації спільних проектів.

  Також Віце-прем’єр-міністр України ознайомився з діяльністю ДП "Науково-виробничий комплекс "Прогрес" зі складу ДК "Укроборонпром", ПАТ Чернігівський завод радіоприладів ("ЧеЗаРа") та Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України.

  "Сьогодні "Прогрес" виконує надважливу місію – створює високоточне озброєння, застосування якого дозволяє значно підвищити бойові можливості військових підрозділів та ефективно вражати цілі противника. Побільше б його у військах. Маю надію, що незабаром ситуація з наповненням армії високоточними боєприпасами зміниться принципово", – зазначив Олег Уруський під час перебування разом з керівництвом ДК "Укроборонпром" на ДП "Науково-виробничий комплекс "Прогрес".

  Під час перебування на ПАТ "Чернігівський завод радіоприладів" ("ЧеЗаРа") Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України ознайомився з поточним станом справ на підприємстві та процесом реалізації основних проектів.

  "Важливо констатувати, що потенціал та можливості "ЧеЗаРа" використовуються державою недостатньо. Є багато різних проектів, реалізація яких сприятиме підвищенню можливостей української армії", – зауважив Олег Уруський.

  Віце-прем’єр-міністр також відвідав Державний науково-випробувальний центр (ДНВЦ) Збройних Сил України. Тут випробовують авіаційну техніку, безпілотники, а також ракетно-артилерійське, протиповітряне й бронетанкове озброєння, засоби оптико-електронної протидії. Саме сюди, на Чернігівщину, переїхали спеціалісти Центру після анексії Криму й продовжили працювати над удосконаленням оснащення української армії.

  Олег Уруський ознайомився з поточним станом справ, планами ДНВЦ щодо подальшої розбудови військового містечка та ситуацією навколо випробування нового озброєння в інтересах української армії.

  "З керівництвом установи домовилися про координацію спільних дій у подальшій роботі в процесі випробування важливого для військ ОВТ", – зазначив Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

  Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський здійснив робочу поїздку на Чернігівщину Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський здійснив робочу поїздку на Чернігівщину Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський здійснив робочу поїздку на Чернігівщину Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський здійснив робочу поїздку на Чернігівщину Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський здійснив робочу поїздку на Чернігівщину