• In English
 • Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський провів офіційну зустріч із Послом Чеської Республіки

  27 вересня Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський провів офіційну зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Чеської Республіки в Україні Радеком Матулою.

  Ключовою темою розмови стали питання організації та проведення 9-го засідання Українсько-чеської змішаної комісії з економічного, промислового та науково-технічного співробітництва, а також Українсько-чеського ділового бізнес-форуму, який пройде в рамках засідання комісії 18-19 жовтня в Києві.

  Сторони окреслили теми для обговорення в контексті поглиблення економічної, інвестиційної та науково-технологічної співпраці між Україною та Чехією.

  Віце-прем’єр-міністр України як співголова Українсько-чеської змішаної комісії з питань економічного, промислового та науково-технічного співробітництва висловив переконання, що ефективна робота сприятиме нарощуванню двосторонніх торговельно-економічних відносин.

  «Маємо спільне розуміння, що існують значні перспективи поглиблення двосторонньої співпраці як у традиційних, так і високотехнологічних та інноваційних галузях економіки, зокрема в машинобудуванні, розвитку оборонно-промислового комплексу та авіаційно-космічної промисловості», – зауважив Олег Уруський.

  Віце-прем’єр-міністр України подякував Надзвичайному і Повноважному Послу та в його особі Чеській Республіці за чітку позицію на підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

  Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський провів офіційну зустріч із Послом Чеської Республіки Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський провів офіційну зустріч із Послом Чеської Республіки Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський провів офіційну зустріч із Послом Чеської Республіки Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський провів офіційну зустріч із Послом Чеської Республіки Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський провів офіційну зустріч із Послом Чеської Республіки