• In English
 • Віце-прем'єр-міністр Олег Уруський зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Бразилія в Україні


  9 квітня 2021 року Віце-прем'єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський провів офіційну зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Бразилія в Україні та Молдові (за сумісництвом) Нортоном де Андраде Мелло Рапестом.
  Під час зустрічі сторони обговорили подальші кроки поглиблення співпраці між Україною та Бразилією, зокрема, порушили питання співробітництва у сфері авіабудування.

  «Наші держави мають потужний авіапромисловий потенціал, а тому організація взаємодії у цьому напрямі може відкрити нові перспективи для розвитку двосторонніх відносин», – сказав Олег Уруський.

  Віце-прем'єр-міністр України також висловив переконання, що військово-технічна співпраця започаткує нову сторінку у відносинах між нашими державами.

  Окрім того, сторони наголосили на необхідності проведення вже цього року сьомого засідання Спільної українсько-бразильської міжурядової комісії з торговельно-економічного співробітництва.

  Олег Уруський нагадав, що останнім часом на політичному рівні співпраця між Україною та Бразилією розвивається доволі динамічно. Наприкінці минулого року в Києві відбувся Перший діалог оборонної промисловості між країнами, у рамках якого Мінстратегпром та Міноборони Бразилії підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо науково-технічного співробітництва й комерціалізації оборонної продукції.

  «А вже цього року, під час виставки IDEX 2021 в Абу-Дабі, я мав зустріч із заступником Міністра оборони Бразилії, у ході якої ішлося про наповнення змістом підписаного документа», – додав Віце-прем'єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України.

  Віце-прем'єр-міністр Олег Уруський зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Бразилія в Україні