• In English
 • В Україні завершила роботу делегація із Королівства Саудівської Аравії

  Сьогодні, 21 лютого 2020 року, т. в. о. Голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко провела підсумкову зустріч з представниками Королівства Саудівської Аравії, які перебували в Україні з робочим візитом для вивчення вітчизняної системи державного контролю за виробництвом харчових продуктів та здоров’я тварин.

  Протягом цього тижня делегація Королівства Саудівської Аравії відвідали Київську та Черкаську області, де ознайомилися з роботою м’ясопереробних підприємств у регіонах та провели оцінку системи контролю за виробництвом харчових продуктів.

  У ході обговорення представники делегації відзначили ефективну роботу Держпродспоживслужби на місцях та подякували за всебічну допомогу у ході проведення візиту. 

  Окрім того, фахівці Компетентного органу Королівства Саудівської Аравії виявили зацікавленість у експорті з України й інших харчових продуктів, таких як: мед та рибні продукти.

  За результатами роботи делегація КСА сформує відповідний звіт, у якому буде дана оцінка системі державного контролю в Україні. Такий звіт буде надісланий до України офіційними каналами після проходження всіх необхідних адміністративних процедур.