• In English
 • В Україні за підтримки Уряду Німеччини розпочато навчально-практичний курс з промислового енергоаудиту для державних і комунальних підприємств

  Голова Держенергоефективності Валерій Безус взяв участь у відкритті навчально-практичного курсу «Промисловий енергетичний аудит», ініційованого проектом GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності».

  «Промисловість, як й інші сектори, потребує належної уваги з точки зору впровадження енергоефективності проектів. Адже на цей сектор припадає близько 30% від усього енергоспоживання в Україні», - повідомив Валерій Безус та висловив вдячність GIZ за активну підтримку реформ у цьому напрямі.

  Енергоаудит – перший обов’язковий крок для аналізу та оптимізації енергоспоживання. Підприємство матиме детальну інформацію про енерговтрати та можливості їх зменшення.

  Про ініціативу створення курсу детально розповіла Світлана Чеботарьова – радник проекту GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності».

  Учасники курсу вивчатимуть основи та особливості проведення енергоаудиту на промислових підприємствах, нормативне забезпечення, а також фінансову оцінку, планування і впровадження проектів з енергоефективності.

  Родзинкою курсу є акумульований досвід проведених за підтримки GIZ енергоаудитів для понад 60 підприємств у 4 галузях промисловості: хлібопекарській, молокопереробній, машинобудуванні та виробництві неметалевих будівельних матеріалів.