• In English
  • В Україні кілька тисяч пунктів незламності, за які відповідає система МВС, — Денис Монастирський
    Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 30 листопада 2022 року о 22:06

    В Україні кілька тисяч пунктів незламності, за які відповідає система МВС. Про це Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський повідомив сьогодні, 30 листопада, під час брифінгу для представників ЗМІ, підсумовуючи результати перевірки одного з пунктів незламності на базі ДСНС.

    Денис Монастирський зазначив, що особисті перевірки пунктів незламності дають розуміння ситуації, а також визначити та усунути проблеми: «На сьогодні на базі ДСНС створено 1008 пунктів незламності та понад 900 — у підрозділах поліції. Там має бути забезпечене тепло, світло, доступ до води, зв’язок і інші елементи, які необхідні для комфортного й безпечного перебування. Наразі найбільш проблемним наразі є питання зв’язку, але над цим зараз Уряд активно працює. Тож упродовж двох тижнів усі пункти будуть оснащені Старлінком або оптоволокном».

    За словами очільника МВС, практика показує, що найбільше мають попит мобільні пункти незламності: «Ми проводимо перевірки пунктів і постійно контролюємо їх роботу на рівні місцевої влади, щоб там було все необхідне й люди, які можуть надати кваліфіковану допомогу і, власне, безпеку. Ми впевнено дивимося в завтрашній день, адже по країні кілька тисяч пунктів незламності, за які відповідає система МВС».