• In English
 • В Україні працює «гаряча лінія» з питань протезування кінцівок: 050-177-68-39
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 24 січня 2023 року о 18:25

  Для підтримки осіб, які втратили кінцівки та задля впровадження якісних технологій протезування в Україні працює «гаряча лінія» з питань протезування кінцівок: 050-177-68-39. 

  Спеціалісти гарячої лінії нададуть відповіді на ваші запитання, зокрема:

  -  як отримати протез кінцівки в Україні?

  -   які протези можливо отримати в Україні?

  -   де в Україні виготовляють якісні протези?

  -   як підготуватися до протезування?

  -   як навчитися користуватися протезом?

   Також, ініціатива сприяє покращенню та розвитку вітчизняної галузі протезування кінцівок.

   Нагадуємо, протезування в Україні є безоплатним, як для цивільних, так і для військових, адже витрати покриває держава. 

  Людина, яка має потребу у протезно-ортопедичному  виробі, обирає самостійно із визначеного переліку протезне підприємство. Зі свого боку, підприємство  підбирає та призначає протезно-ортопедичний виріб (засіб реабілітації), який  відповідає функціональним можливостям людини. 

  До кожного індивідуального засобу реабілітації підприємство видає настанову щодо експлуатації і талон на гарантійний ремонт. На сьогодні особи, яким визначено потребу у забезпеченні засобами реабілітації забезпечуються ними безоплатно за рахунок державних коштів, в межах граничної ціни на такі вироби.

   Довідково

  Protez Hub - Проект Підтримки Протезування в Україні працює в Україні з 2015 року, залучаючи фахівців з США, Великобританії, Канади, Австралії та країн Європи, у партнерстві з міжнародними та українськими фондами, компаніями, підприємствами.

  Мінсоцполітики, Protez Hub та Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю співпрацюють, щоб більше людей, яким потрібне протезування, дізналися про державну програму забезпечення протезами.