• In English
 • У рамках Трастового фонду НАТО до Болгарії на реабілітацію відправили групу з 8 травмованих учасників бойових дій на сході України
  Міністерство оборони України, опубліковано 09 липня 2018 року о 15:49

  У рамках Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації до Болгарії у військово-медичну лікарню «Калероя» м. Хісар на двотижневу реабілітацію відправили групу з 8 травмованих учасників бойових дій на сході України.

  Ця ініціатива реалізується на основі угоди між Міністерством оборони Республіки Болгарія та Міністерством соціальної політики України в рамках проекту Трастового фонду НАТО у сфері медичної реабілітації в Україні, яка була підписана в жовтні 2017 року та завдяки плідній співпраці між болгарською стороною та залученими до реалізації проекту українськими міністерствами та відомствами і Агенції НАТО з підтримки та постачання.

  Групу в аеропорту проводжали керівник проекту Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації в Україні Наталія Мельниченко та Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції Вадим Свириденко.

  Довідково

  Болгарія є провідною країною в межах проекту Трастового фонду НАТО у сфері медичної реабілітації в Україні та планує прийняти близько 300 травмованих учасників бойових дій на сході України на реабілітацію протягом двох років. Кожного 9 числа місяця нова група направлятиметься до військово-медичної лікарні «Калероя» – м. Хісар.