• In English
 • В Овідіополі на Одещині відкрили сучасне міні-футбольне поле
  Одеська ОДА, опубліковано 22 жовтня 2018 року о 10:08

  В Овідіополі на Одещині відтепер функціонує міні-футбольне поле зі штучним покриттям. На його будівництво спрямували 1 мільйон 350 тисяч гривень з обласного та районного бюджетів. Разом із місцевими мешканцями новий спортивний об’єкт відкрив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

  «Наш великий тренер Валерій Лобановський якось сказав: «Футбол – це творчий процес». І я з ним згоден на 100%. Але для будь-якої творчості потрібна основа – умови, в яких спорт розвиватиметься. Ми будемо робити все, щоб створити такі умови в нашій області. Все, щоб із часом побачити, як український прапор підіймається на міжнародних змаганнях. Із цих маленьких перемог складається велика перемога нашої країни», – зазначив Максим Степанов.

  Очільник регіону додав, що вже зараз в області побудовано сім сучасних майданчиків для міні-футболу і ще п’ять буде відкрито до кінця року. Також триває будівництво 12 багатофункціональних майданчиків для різних видів спорту.

  Зазначимо, також 20 жовтня в Овідіополі завершився  X чемпіонат Одеської області з футболу серед сільських команд. У фінальній грі сезону-2018 представники Березівки вибороли перемогу у команди Лиманського району. Голова ОДА Максим Степанов подякував командам за яскраву гру та побажав нових звершень.

  Нагадаємо, розвиток спортивної інфраструктури залишається пріоритетом Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки.