• In English
 • В Одеській області виділено 12,5 млн грн на ліки для онкохворих
  Одеська ОДА, опубліковано 08 жовтня 2018 року о 15:10

  В Одеській області виділено 12,5 мільйона гривень на закупівлю медикаментів для лікування онкологічних захворювань. Першочергово їх потребують понад 450 пацієнтів. Відповідне розпорядження підписав голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов. Медичні препарати будуть закуплені для проведення хіміотерапії, гормонотерапії, таргетної терапії та терапії супроводу пацієнтам Одеського обласного онкологічного диспансеру.

  «За рахунок цих коштів понад 450 пацієнтів будуть забезпечені життєво необхідними препаратами. Це ті ліки, закупівлю яких передбачає наша обласна програма «Доступна медицина 2018-2020». Також ми продовжуємо роботу з МОЗ для участі в інших програмах лікування онкозахворювань», - підкреслила заступник директора департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації Оксана Рокунець-Сорочан.

  Наразі вже проведено міжнародні торги та підписано договори з постачальниками медикаментів для лікування онкологічних захворювань.

  Нагадаємо, підвищення якості медичних послуг — пріоритет реалізації Стратегічного плану дій голови Одеської ОДА Максима Степанова «Розумний регіон». Відтак у регіоні наразі вже повністю ліквідовано чергу на гемодіаліз. Усі 364 пацієнти з хронічною нирковою недостатністю, які потребують замісної ниркової терапії, отримають її своєчасно. Також в області планується відкриття відділення дитячої нефрології та госпітальної нефрології з реанімацією.