• In English
 • В Одеській області підписано понад 477 тисяч декларацій з сімейними лікарями
  Одеська ОДА, опубліковано 09 липня 2018 року о 17:18

  В Одеській області триває кампанія «Лікар для кожної сім’ї». З початку квітня 2018 року з сімейними лікарями, педіатрами або терапевтами підписано понад 477 тисяч декларацій. Про це стало відомо під час селекторної наради Одеської обласної державної адміністрації.

  «Усі лікувально-профілактичні заклади регіону зареєструвалися в електронній системі еНeаlth та розпочали підписання декларацій. Наразі сімейного лікаря обрали більше, ніж 15% населення. Найвищі показники у Балтському, Татарбунарському, Окнянському, Савранському, Миколаївському районах, а також у місті Подільськ. Решту просимо активізувати роботу по цьому напрямку», — підкреслила заступник директора департаменту охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації Оксана Рокунець-Сорочан.

  Зазначимо, 2-го квітня в Україні стартувала кампанія «Лікар для кожної сім’ї». Вже у травні Одеська область увійшла у п’ятірку регіонів України за кількістю медичних закладів, що приєдналися до програми.

  Нагадаємо, за дорученням голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова, обрати сімейного лікаря та підписати з ним декларацію можна також на дому. Зокрема, для ветеранів Другої світової війни, самотніх пенсіонерів, людей з інвалідністю, чорнобильців та учасників АТО організовують медичний огляд та, у разі необхідності, – лікування. Відповідна кампанія триватиме до кінця вересня цього року.