• In English
 • В оборонному відомстві відбувся спільний брифінг Міністра оборони України та Державного секретаря з питань оборони Великої Британії
  Міністерство оборони України, опубліковано 23 вересня 2019 року о 19:38

  Сьогодні, 23 вересня, в рамках офіційного візиту до України делегації Міністерства оборони Великої Британії, у Києві відбувся спільний брифінг Міністра оборони України Андрія Загороднюка та Державного секретаря з питань оборони Великої Британії Бена Воллеса.

  Глава вітчизняного оборонного відомства подякував Великій Британії за незмінну підтримку України та плідну двосторонню співпрацю.

  «Ми завжди тісно співпрацювали з Великою Британією, сподіваюсь, що надалі ми розвиватимемо цю співпрацю. У нас спільні інтереси. Ми ж з 2014 року знаємо, як вони працюють, яким чином змінюється контекст безпеки щороку. Тому обмін інформацією і допомога один одному – у стратегічних інтересах обох країн», – зазначив Андрій Загороднюк.

  Міністр оборони України зауважив, що на сьогодні українсько-британські відносини розвинулися і набули характеру партнерських.

  «Якщо у 2014 році, а особливо у 2015 році йшлося більше про допомогу нам з боку Великої Британії, то сьогодні ми чітко говоримо про партнерство, обмін інформацією, технологіями і досвідом. Це дозволяє нашим країнам ставати сильнішими і мати розуміння, як відповісти на існуючі та потенційні загрози», – наголосив Андрій Загороднюк.

  Глава вітчизняного оборонного відомства висловив сподівання, що всі інвестиції, які надходять до України, посилять спроможності українського війська.

  «Тренування, експерти, консультанти, цивільні радники – сподіваємося, що всі ці інвестиції знайдуть відображення в наших спроможностях, і ми станемо сильнішими та разом будемо нейтралізувати загрози, які постають перед всім цивілізованим світом», – наголосив Андрій Загороднюк.