• In English
 • В МО України триває процес удосконалення та ефективного використання консультативно-дорадчої допомоги іноземних радників з питань реформування українського війська
  Міністерство оборони України, опубліковано 31 травня 2018 року о 09:27

  В МО України триває процес удосконалення та ефективного використання консультативно-дорадчої допомоги іноземних радників з питань реформування українського війська.

  На цьому сьогодні, 30 травня, наголосив заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенант Анатолій Петренко під час робочої наради іноземних радників при Міністерстві оборони України та Генеральному штабі Збройних Сил України, керівників робочих груп та секретарів підкомітетів Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України.

  Метою заходу було обговорення питань щодо оптимізації порядку залучення іноземної консультативно-дорадчої допомоги та впровадження проектного менеджменту в процес оборонної реформи.

  Під час заходу присутні розглянули та обговорили стан консультативно-дорадчої допомоги, а також визначили заходи щодо підготовки до засідання Комітету реформ, яке невдовзі відбудеться під головуванням Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака.

  Під час засідання іноземними радниками було відзначено конструктивні зміни та зростання рівня професіоналізму українських офіцерів, з якими вони співпрацюють, щодо реалізації завдань оборонної реформи, а також упровадження принципів та стандартів НАТО.

  На сьогодні в оборонному відомстві і Генеральному штабі працюють 35 іноземних радників з 11 країн світу. Вони представлені практично у всіх робочих групах Комітету реформ Міністерства оборони України.