• In English
 • В Міноборони відбулася зустріч з Главою кризового центру з питань України при Бундесвері
  Міністерство оборони України, опубліковано 30 січня 2023 року о 10:01

  Зустріч із керівником кризового центру «Україна» Міністерства оборони Федеративної Республіки Німеччина бригадним генералом Крістіаном Фройдінгом провів заступник Міністра оборони України Олександр Поліщук.

  У ході зустрічі обговорено перспективні напрямки двостороннього співробітництва в оборонній сфері та подальшого зміцнення спроможностей ЗСУ.

  Олександр Поліщук подякував німецькому Уряду і німецькому народу за військову допомогу, рішення Німеччини щодо постачання Україні танків Leopard та активну участь ФРН у зустрічах Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн».

  «Військова допомога з Німеччини для нашої оборони – надзвичайно потрібна. Вона допоможе нам наблизити перемогу та відновити мир і стабільність у Європі. Ми обговорили поточні та нові проекти допомоги від Уряду ФРН, заходи підготовки військ та нашу співпрацю на перспективу», – наголосив Олександр Поліщук.

  Бригадний генерал Крістіан Фройдінг висловив непохитну підтримку українського народу та наших воїнів.

  За особистий внесок у розвиток українсько-німецького оборонного співробітництва, Олександр Поліщук від імені Міністра оборони нагородив керівника кризового центру «Україна» при Бундесвері відзнакою Міністерства оборони України.