• In English
 • В Мінмолодьспорту відбувся семінар-нарада за участі керівників профільних структурних підрозділів обласних державних адміністрацій
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 27 серпня 2019 року о 17:45

  27 серпня в Мінмолодьспорту відбувся семінар-нарада за участі керівників профільних структурних підрозділів обласних державних адміністрацій, які відповідають за розвиток молодіжної політики, спорту, фізичної культури та національно-патріотичного виховання.

  Учасників семінару привітав Міністр молоді та спорту  Ігор Жданов. Він подякував представникам регіонів за плідну спільну роботу впродовж майже п’яти років:

  «Дякую за плідну співпрацю і відданість справі. Не без вашої участі нам вдалося стабілізувати роботу у сферах, за які ми відповідаємо. Зокрема, аналізуючи результати виступу збірної на Олімпіаді у Ріо, ми зрозуміли необхідність відновлення в країні спортивної інфраструктури. З’явились інвестиційні програми, окрема програма ДФРР, і, що важливо – підтримка цього питання керівництвом областей. Я хочу сподіватись, що всі ці процеси продовжуватимуться й надалі».

  Заступник Міністра Олександр Ярема наголосив на спільній роботі Міністерства і профільних регіональних підрозділів у сфері молодіжної політики: «Нам було дуже важливо підсилити роль і впливовість молодіжних і дитячих громадських організацій. Ми суттєво збільшили фінансування на загальнодержавному рівні. Ми вітаємо ініціативу регіонів, які запровадили у себе конкурси проектів для молодіжних та дитячих організацій. Друге важливе питання, над яким ми працювали разом із вами – створення молодіжних центрів. Разом із вами ми допомагаємо молодим людям впливати на процеси прийняття рішень, які безпосередньо стосуються їхнього життя і розвитку».

  Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Микола Мовчан розповів про можливості для молоді, які Міністерство створило разом із міжнародними організаціями та урядами країн Європи, зокрема Литви і Польщі.

  Також Ігор Жданов вручив відомчі відзнаки керівникам структурних підрозділів.