• In English
 • В Мінмолодьспорту відбулась нарада із керівниками регіональних структурних підрозділів з питань фізичної культури і спорту
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 16 листопада 2018 року о 18:24

  15 листопада в Міністерстві молоді та спорту України відбулась нарада, в якій взяли участь керівники структурних підрозділів з питань фізичної культури і спорту областей та Києва.

  Нараду відкрив Міністр Ігор Жданов, який означив основні напрями та пріоритети державної політики у сфері фізичної культури і спорту на 2019 рік.

  Міністр закликав до відповідального ставлення місцевої влади до тих програм із надання субвенцій на будівництво спортивної інфраструктури. Він повідомив, що в проекті бюджету на 2019 рік на розвиток спортивної інфраструктури України Міністерству молоді та спорту передбачені відповідні субвенції. Зокрема на реконструкцію/капітальний ремонт спортивних басейнів, будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту, на будівництво сучасного біатлонного комплексу.

  "Міністерство і я особисто зацікавлений в тому, щоб на місцях з’являлася сучасна спортивна інфраструктура для масового спорту та особливо спорту вищих досягнень", - наголосив Ігор Жданов.

  Більш детально про субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році на будівництво спортивних об`єктів розповів учасникам наради заступник Міністра Микола Даневич.

  Перший заступник Міністра Ігор Гоцул повідомив керівників структурних підрозділів про стратегію розвитку олімпійських видів спорту та основні напрями державної політики та міжнародного співробітництва з питань запобігання допінгу у спорті.

  Також під час наради були вручені нагороди кращим областям і управлінням фізичної культури та спорту ОДА за підсумками спортивних 2017-2018 років.