• In English
 • У Мінмолодьспорту обговорили хід виконання Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 28 грудня 2018 року о 14:17

  27 грудня в Мінмолодьспорту відбулось засідання Координаційної ради з питань популяризації серед населення оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».

  У засіданні під головуванням заступника Міністра молоді та спорту Ярослава Войтовича взяли участь представники Міністерства освіти та науки, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства інформаційної політики України, фізкультурно-спортивних товариств «Динамо», «Колос» та «Україна». Зокрема, заступник Міністра освіти та науки Роман Греба, заступник Міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін.

  На початку засідання директор департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Матвій Бідний доповів про реалізацію Національної стратегії з оздоровчої рухової активності.

  Він зазначив, що останнім часом в Україні спостерігається позитивна тенденція до зростання числа осіб, які використовують різні види та форми оздоровчої активності.

  2017 рік – перший рік роботи стратегії. Так, у 2017 році в регіонах України громадяни могли відвідати 59 430 майданчиків, а у 2018 році – 63 627 майданчиків.

  Задля формування ціннісного ставлення громадян до власного здоров’я проведено ряд заходів. У регіонах України відбулися заходи у рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», а саме: «Будь молодим – живи активним», «Твереза молодь – успішна нація», «Маршрути безпеки», проведено книжкові виставки «Здоров’я дитини – багатство родини», «Спортивні перемоги – перемоги здоров’я» тощо.

  Окрім того, до Дня фізичної культури і спорту 2017-2018 року в регіонах України проведено «Олімпійський урок», «Олімпійський тиждень», до яких долучилися понад 2 мільйони осіб. У рамках Олімпійського дня в областях та місті Києві були проведені змагання з видів спорту та спортивно-масові заходи, такі як «День здоров’я», «У здоровому тілі – здоровий дух» та інші.

  В свою чергу про виконання Стратегії у сферах освіти та охорони здоров’я доповіли заступник Міністра освіти та науки Роман Греба і керівник експертної групи з питань формування державної політики щодо здорового способу життя та факторів ризику директорату громадського здоров'я Катерина Чміль.

  Представники фізкультурно-спортивних товариств розповіли про свою роботу з залучення населення до оздоровчої рухової активності відповідно до завдань Національної стратегії.