• In English
 • В Єревані відбулась діалогова зустріч в рамках Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” для країн Східного Партнерства
  опубліковано 19 червня 2024 року о 18:10

  6-7 червня 2024 року у м. Єревані (Республіка Вірменія) відбулась діалогова зустріч спільноти Східного Партнерства в рамках Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”. Мета проведення щорічних зустрічей спільноти – сприяти посиленню громадської участі у реформах відкритого урядування та процесах Партнерства “Відкритий Уряд”, а також покращити реалізацію планів дій з впровадження Ініціативи.

  У діалоговій зустрічі взяли участь близько 80 представників урядів, органів місцевого самоврядування та громадянського суспільства, що опікуються питаннями відкритого урядування, країн Східного Партнерства (України, Вірменії, Грузії та Молдови). Від України участь у заході взяли представники Департаменту інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів, що здійснює координацію роботи органів виконавчої влади з впровадження Ініціативи, а також члени Координаційної ради з питань реалізації в Україні Ініціативи від громадянського суспільства.

  У межах заходу учасники обмінялися досвідом щодо реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у відповідних країнах. Представники Секретаріату Кабінету Міністрів України поінформували учасників про досягнення в межах реалізації Ініціативи, розроблення та реалізацію планів дій, а також виклики реалізації Ініціативи в умовах збройної агресії російської федерації проти України. Також було наголошено на важливості партнерства Уряду та громадянського суспільства у відновленні країни.

  Крім того в межах заходу були проведені круглі столи, під час яких учасники обговорили актуальні питання громадської участі, доступу до публічної інформації, впровадження громадського бюджету, налагодження взаємодії в межах Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» на національному та локальному рівні тощо.