• In English
 • У дитячому закладі оздоровлення та відпочинку Збройних Сил України урочисто зустріли перших відпочивальників літнього сезону
  Міністерство оборони України, опубліковано 08 червня 2018 року о 13:25

  Для близько 150 дітей першої зміни розпочався літній сезон відпочинку в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку Збройних Сил України, розташованому в Одесі.

  З нагоди відкриття літнього сезону в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку Збройних Сил України відбувся святковий концерт. До свята кожен рій підготував й представив для глядачів власну назву, речівку й гасло. Також діти виступили з кількома мистецькими номерами, продемонструвавши як талановитість й артистизм, так і значний позитивний заряд емоцій на літній відпочинок.

  Як розповіла директор закладу Таїсія Заброда, цього року упродовж 4 табірних змін на березі Чорного моря зможуть відпочити понад 630 дітей з усієї України. Переважна більшість з них – пільгових категорій. Це діти учасників АТО, сироти, внутрішньо переміщені особи, діти з багатодітних сімей та інші.

  «У програмі відпочинку для кожної зміни передбачено заняття з пожежної безпеки, зустрічі біля вогнища з учасниками АТО, численні екскурсії містом та відвідування музеїв, цирку й дельфінарію. Також упродовж сезону на території закладу постійно діятимуть 3 гуртки – спортивний, хореографічний та вокальний», – повідомила директор закладу Таїсія Заброда.

  Сезон відпочинку у 2018 році буде проводитись з елементами військово-патріотичної гри «Джура». Усіх дітей поділять на рої за віком, також будуть призначені десятники та отамани. Для старшокласників вже сплановано похід з ночівлею на природу та приготуванням  похідної каші. Усі охочі також зможуть взяти уроки бойового гопака.

  Завітали на свято й артисти концертної групи оркестру Військової академії (м. Одеса).