• In English
 • У День соборності розгорнуть найдовший прапор України, створений казначеями з усіх регіонів країни
  Державна казначейська служба України, опубліковано 17 січня 2018 року о 18:39

  22 січня 2018 року об 11.00, в День соборності України, на Хрещатику буде розгорнуто найдовший прапор України, який створювався казначеями з усіх регіонів країни в рамках Всеукраїнської акції «Об’єднаймо Україну!»

  Розпочалася акція до 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України на сході нашої держави – в Станиці Луганській, куди 23 серпня 2017 року Тетяна Слюз привезла жовто-блакитне полотно з написом «Державна казначейська служба України», до якого казначеї Луганщини, а згодом Донеччини приєднали свої частини прапорів.

  З серпня 2017 року до січня 2018 року загальне полотнище передавалося казначеями України з області до області, з регіону до регіону доповнюючись прапорами територіальних одиниць, які казначеї пришивали власноруч.

  Прапор довжиною сягнув понад 1 кілометр, а для його розгортання буде залучено більше 700 осіб, серед яких Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз та керівники кожного територіального органу Казначейства.

  Завершиться Всеукраїнська акція «Об’єднаймо Україну!», з’єднанням двох частини полотна зі Східної та Західної України між собою в єдиний прапор.

  Масовий захід розпочнеться об 11.00 на вул. Хрещатик (тротуарна частина, сторона непарних номерів будинків у напрямку від Європейської площі до Бессарабської площі).

  За результатами експертизи, проведеної представниками Національного проекту «Книга рекордів України», досягнення казначейської акції – український рекорд у категорії «Масові заходи, розміри». Свідченням цього стане внесення акції до «Книги рекордів України» та вручення у ході заходу відповідного диплому.

  Метою Всеукраїнської казначейської акції «Об’єднаймо Україну!» та з’єднання прапорів із символікою, назвами всіх районів і міст України в єдиний прапор є засвідчення єдності України в її цінностях та прагненні до миру.

  Програма заходу:

  11.00 – початок заходу. Одночасно, з обох боків шеренги казначеїв, що вишикуються на Хрещатику, почнуть рух та розгортання частин прапору Голова Казначейства Т.Слюз (від буд. 4 по вул. Грушевського до Майдану Незалежності) та заступники Голови Казначейства В.Дуда та О.Грубіян (від буд. 23 по вул. Хрещатик до Майдану Незалежності) для урочистого з’єднання частин прапору Головою Казначейства на Майдані Незалежності.

  11.20 – урочисте з’єднання частин прапору Головою Казначейства Т.Слюз на Майдані Незалежності (навпроти знаку нульового кілометру «Глобус»), вручення Голові Казначейства диплому «Книги рекордів України».

  11.40 – підхід до преси Голови Казначейства Т.Слюз.

  Для висвітлення вищезазначеної казначейської акції представників ЗМІ просимо акредитуватися

  до 15.00 19 січня 2018 року 

  за номером телефону  

  (044) 281-49-38,  або 067-47-00-557.