• In English
 • В Академії патрульної поліції відбувся ювілейний п’ятий випуск патрульних
  Національна поліція України, опубліковано 19 жовтня 2018 року о 18:37

  Вже завтра патрульні поліцейські заступлять на своє перше чергування в 12 областях держави. Серед випускників - учасники антитерористичної операції. Крім того, саме під час навчання цього випуску був найжорсткіший відбір слухачів. В урочистих заходах з нагоди Присяги на вірність українському народові взяли участь Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, голова Національної поліції України Сергій Князєв та заступник Державного секретаря США Кірстен Медісон.   

  Слухачів  п’ятого випуску Академії патрульної поліції привітав Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Він наголосив, що саме відсьогодні слухачі Академії отримають звання поліцейського.

  «Це той день, коли вас починають звати поліцейським. Це той день, коли вас починають звати захисником України. Так, захисником України, тому що українська держава ввірила вам відповідальність за безпеку, відповідальність за законність. Не ошукайте цю довіру»,- наголосив Арсен Аваков.

  Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих поліцейських хвилиною мовчання.

  Голова Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що переважна більшість випускників Академії вже зарекомендували себе з позитивної сторони. На цей випуск вже чекають на робочих місцях.

  «Ми на вас чекали, ці чотири місяці. П’ятий випуск – це близько 500 офіцерів, які з початку року вийшли на службу. І більшість з них показують позитивні результати роботи, а деякі - вже відзначені заохоченнями в підрозділах на місцях. Хтось вже брав участь у  затриманні злочинців. Це така наша рутинна робота»,- підкреслив Сергій Князєв.

  Він додав, що під час підготовки саме цього випуску було «відсіяно» найбільший відсоток слухачів з початку існування Академії. Сергій Князєв зазначив, що  це свідчить про якість підготовки і про той високий рівень та планку, яку отримали слухачі під час навчання.

  «Для нас прикра така кількість «відсіву», але це якість. І тоді кількість виходів на службу у вас буде співпадати з поверненням додому. Ми хотіли, щоб ви дійсно захищали свої домівки, свої родини, містечка, міста і вас поважали так, як поважають поліцейських у всьому світі. І ми відродимо довіру народу до Національної поліції»,- зазначив Сергій Князєв.

  Голова Нацполіції підкреслив, що до кінця 2019 року в Нацполіції заплановано відкрити ще кілька навчальних закладів, які будуть здійснювати підготовку поліцейських.

  Заступник Державного секретаря США  Кірстен Медісон  зазначила, що це лише початок шляху та кар’єри випускників. Вона наголосила, що Україна заслуговує на те, щоб мати кращі поліцейські підрозділи.

  «Я переконана, що ви будете усі з честю носити довірений вам жетон та будете гідно виконувати покладені на вас обов’язки. Ми пишаємося спільними зусиллями з Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією України, а також Посольством Канади, що ми долучилися до такого надзвичайного проекту як заснування Академії патрульної поліції»,- підкреслила Кірстен Медісон.

  Начальник Академії патрульної поліції України Вадим Лісничук зазначив, що цей випуск найважчий і водночас найвідповідальніший.

  «Пам’ятайте про три прості, але надважливі істини, ті істини, які являються мостом між вами, суспільством і вашою совістю. Перша – це чесність, друга – професіоналізм і третя – самовідданість. Пам’ятайте про це завжди і нехай це буде вашою внутрішньою опорою»,- наголосив Вадим Лісничук. 

  В рамках заходу присутнім було продемонстровано дії підрозділів тактико-оперативного реагування патрульної поліції в різних ситуаціях. Зокрема, дії взводу тактичної підтримки батальйону ТОР під час затримання осіб, які за легендою здійснили розбійний напад та здійснюють втечу на автомобілі.

  Голова Нацполіції Сергій Князєв та начальник Академії патрульної поліції Вадим Лісничук провели для заступника Державного секретаря США Кірстен Медісон екскурсію Академією патрульної служби. Іноземна гостя ознайомилася із традиціями Академії, відвідала заняття слухачів та тренування в мультимедійному тирі.

  Нагадаємо, нещодавно Академія патрульної поліції випустила патрульних поліцейських для Київщини