• In English
 • Усі суб'єкти спортивного руху мають об'єднати зусилля задля гарантування доброчесності у спорті на всіх рівнях
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 07 грудня 2021 року о 17:37

  Усі суб'єкти спортивного руху мають об'єднати зусилля задля гарантування доброчесності у спорті на всіх рівнях. Про це заявив заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Андрій Чесноков у ході Конференції з доброчесності у спорті, що відбулась 6-7 грудня у гібридному форматі у рамках Італійського головування у Раді Європи.

  Андрій Чесноков поінформував учасників та учасниць заходу про розроблену Міністерством молоді та спорту національну спортивну політику відповідно до принципів та підходів Ради Європи та наголосив на важливості імплементації Конвенції Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями.

  Також Андрій Чесноков представив досягнення Мінмолодьспорту щодо розбудови Національної платформи проти маніпулювання спортивними змаганнями та заходи, які вживаються спільно з іншими відомствами та суб’єктами спортивного руху, зокрема, щодо запланованих семінарів для спортивних федерацій спільно з компанією «Паріматч Україна» та Українською асоціацією футболу.

  Разом з тим, Мінмолодьспорт розвиває співпрацю з іншими платформами в рамках діяльності Копенгагенської групи та в контексті підготовки до великих спортивних подій. Андрій Чесноков наголосив на тому, що Міністерство прагне використати найкращий досвід інших країн у розбудові потенціалу Національної платформи та цікавиться кращою практикою європейських країн щодо стратегічного планування та операційної діяльності інших національних платформ.