• In English
 • Уряд затвердив Положення про інформаційну систему управління людськими ресурсами в державних органах (HRMIS)

  Сьогодні, 28 грудня, під час засідання Уряду прийнято постанову «Про затвердження Положення про інформаційну систему управління людськими ресурсами в державних органах».

  Це важливий крок для подальшого впровадження HRMIS в державних органах. Документ визначає єдині підходи організації електронного ведення кадрового менеджменту. В цілому ж, впровадження HRMIS дозволить зменшити бюрократичне навантаження, мінімізувати часові витрати на реалізацію управлінських рішень, сприятиме відкритості та прозорості інформації про людські ресурси в державних органах та про оплату праці. 

  Постановою передбачається:

  • унормувати функціонування Інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах за єдиними підходами; 
  • забезпечити автоматизацію та цифровізацію процесів управління людськими ресурсами в державних органах.

  Впродовж останніх кількох місяців НАДС активно працювало над впровадженням HRMIS. Наразі вже понад 16 тисяч державних службовців мають змогу працювати у системі, а до роботи загалом  залучено 25 органів.

  Нагадаємо, що запровадження HRMIS здійснюється на виконання розпоряджень КМУ «Деякі питання реформування державного управління України» та «Про схвалення Концепції впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах та затвердження плану заходів щодо її реалізації». Партнером у реалізації даного напряму є Світовий банк у рамках проекту «Зміцнення управління державними ресурсами», що фінансується ЄС за програмою EURoPAF.