• In English
 • Уряд затвердив план заходів щодо утворення та функціонування «Агенції регіонального розвитку «Офіс євроінтеграції» Херсонської області»
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 04 березня 2020 року о 15:44

  Уряд затвердив план заходів з реалізації експериментального проекту щодо утворення та забезпечення функціонування установи «Агенція регіонального розвитку «Офіс євроінтеграції» Херсонської області».

  Таке рішення забезпечить громадянам і бізнесу можливість повноцінно користуватися перевагами свободи руху людей, товарів, послуг і капіталу між Україною та ЄС.  

  Також цей законодавчий акт сприятиме виконанню цілей Програми діяльності Уряду 17.1. «Україна відповідає критеріям членства в Європейському Союзі» та 10.2. «Українці, що мешкають в «депресивних регіонах», мають достатні можливості для розвитку».

  Відповідно до Плану, до кінця поточного року буде забезпечено:

  підготовка плану діяльності Агенції регіонального розвитку «Офіс євроінтеграції» Херсонської області на 2020 рік;

  підготовка агенцією проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, в тому числі в рамках коштів ДФРР та секторальної бюджетної підтримки ЄС;

  налагодження співпраці з проектами та програмами міжнародної технічної допомоги в частині реалізації на території регіону проектів та ініціатив, які сприятимуть місцевому економічному розвитку та поглибленню транскордонного і міжрегіонального співробітництва з відповідними територіальними одиницями європейських країн;

  підготовка та поширення офіційної інформації щодо європейської інтеграції України за тематичними напрямами;

  розвиток та поглиблення співробітництва між Україною та Європейським Союзом у сфері освіти та науки, історії, культури, економіки шляхом:

  - сприяння участі закладів освіти і науки, культури і спорту області в реалізації відповідних європейських  програм і проектів;

  - інформаційної і консультативної підтримки підприємств області в питаннях розвитку малого та середнього підприємництва, підтримки експорту, державно-приватного партнерства.

   З 2021 року планується поширити такі експерименти в Сумській, Одеській та Харківській областях.