• In English
 • Уряд затвердив план дій щодо реалізації Національної стратегії розвитку системи фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни та членів їх сімей
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 30 червня 2021 року о 16:43

  Кабінет Міністрів України на засіданні у середу, 30 червня 2021 року,  прийняв ініційовану Мінветеранів постанову “Про затвердження плану дій на 2021-2025 роки щодо реалізації Національної стратегії розвитку системи фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни та членів їх сімей, сімей загиблих (померлих) ветеранів війни”.

  Реалізація  плану створить належні умови для розвитку системи фізкультурно-спортивної реабілітації, що забезпечить доступ ветеранів війни та членів їх сімей, сімей загиблих (померлих) ветеранів війни до якісних послуг із відновлення фізичних, психологічних і соціальних функцій, повернення таких осіб до виконання обов'язків військової служби або їх соціальну та професійну адаптацію.

  Як зазначила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна, до цього часу на державному рівні не було затверджених стандартів фізкультурно-спортивної реабілітації, порядку організації спортивних змагань для ветеранів війни, що унеможливлювало доступ ветеранів війни та членів їх сімей до послуг фізкультурно-спортивної реабілітації незалежно від місця їх проживання.

  Юлія Лапутіна наголосила, що фізкультурно-спортивна реабілітація ветеранів має бути організована як системний процес, який здійснюється суб'єктами  фізкультурно-спортивної реабілітації на об'єктах спеціалізованої інфраструктури через стандартні та регламентовані процеси та процедури.

  “Виконання Плану на 2021-2025 роки дасть змогу чітко визначити стратегічні пріоритети в цій сфері, забезпечити створення та ефективне функціонування національної системи фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни та членів їх сімей, сімей загиблих ветеранів війни. Це дасть змогу відкрити для захисників України більше можливостей, а державна політика в цій сфері стане більш конкретною та системною”, - зазначила Міністр у справах ветеранів України.

  Юлія Лапутіна переконана, що  сьогоднішнє рішення Уряду - черговий крок, спрямований на  формування здорового способу життя, та  новий етап розвитку  ветеранського спорту як ефективного виду реабілітації.