• In English
 • Уряд затвердив перелік книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів
  Міністерство культури України, опубліковано 09 листопада 2018 року о 17:56

  Уряд на своєму засіданні 7 листопада затвердив перелік книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів.

  На підставі зазначеного переліку державна установа «Український інститут книги» здійснюватиме у 2018 році придбання книжкової продукції для поповнення фондів публічних бібліотек.

  Прийняття  нормативно-правового акта  дозволить Українському інституту книги здійснити у 2018 році придбання книжкової продукції та розподілити її між публічними бібліотеками різного рівня – національними, державними, обласними, міськими, районними, селищними, сільськими, у тому числі бібліотеками для дітей та юнацтва. Це у свою чергу сприятиме підвищенню інтересу читачів до відвідування публічних бібліотек у зв’язку з надходженням до бібліотечних фондів нової якісної книжкової продукції.

  Нагадаємо, що Українським інститутом книги у стислі терміни якісно і прозоро підготовлено Програму поповнення фондів публічних бібліотек. Рішенням Експертної ради з відбору книжкової продукції Українського інституту книги затверджено перелік книг, рекомендованих до закупівлі у 2018 році для поповнення фондів публічних бібліотек. Це 741 книга, яка набрала 12 і більше балів від експертів, загальним накладом 1 млн 28 тис. 800 примірників від 92 видавництв. Усього до Українського інституту книги надійшло на розгляд 2 тис. 779 заявок від 137 видавців.