• In English
 • Уряд вніс зміни до Плану понад 2000 заходів з виконання Угоди про асоціацію України з ЄС
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 20 листопада 2019 року о 12:32

  Сьогодні, 20 листопада, Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою вніс зміни до Плану заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

  Оновлений план враховує поглиблення двосторонніх відносин Україна – ЄС та низку ухвалених двосторонніми органами асоціації рішень за останні роки. План заходів спрямований на виконання цілей Програми діяльності Уряду, а саме досягнення відповідності України критеріям членства в Європейському Союзі.

  Оновлений документ актуалізує, доповнює та узгоджує завдання із правом ЄС, яке динамічно розвивається. Завдання, які були оновлені, відносяться до таких сфер:

  - митна і фінансова політика, оподаткування, підприємництво, фінансові послуги та конкуренція;

  - юстиція, соціальні та гуманітарні питання;

  - транспорт;

  - енергетика та енергоефективність;

  - цифрова сфера, наука, технології та інновації;

  - природокористування та інші.

  Рішення Уряду дозволяє «перепрошити» програмне забезпечення для операційної системи європейської інтеграції України. Це пришвидшить рух України до ЄС, паралельно зробить такий рух більш прозорим, а владу – реально підзвітною громадянам України.

  Нагадаємо, Уряд також відкрив для громадськості доступ до «Пульсу Угоди» – онлайн-системи моніторингу реалізації Плану заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Система доступна за посиланням: http://pulse.eu-ua.org.

  Уряд вніс зміни до Плану понад 2000 заходів з виконання Угоди про асоціацію України з ЄС